Újra a Kobuci színpadán bizonyít Paulina

2025.04.28

Paulina első, Rubin című nagylemeze egy évvel ezelőtt jelent meg a Gold Record gondozásában. A korongot akkor a Kobuciban mutatta be élőben közönségének, május kilencedikén pedig újra Óbuda kedvenc szabadtéri koncerthelyszínén lép fel bandájával. 

Mindent felbolygató energiákra, szókimondó szövegekre, felejthetetlen hangulatra számíthat a közönség ezen az estén, a repertoárban pedig helyet kapnak a régi nagy kedvencek és a legújabb dalok is. Az estét a Hangfoglaló Induló előadói alprogram 11. évadának egyik támogatott produkcióját jelentő Janet Gruber és zenekara indítja.

"A régiek mellett nagyon sok új dalt hallhat majd a közönség, és kíváncsiak is vagyunk, hogy reagálnak majd ezekre. Mivel a Fonogram közönségszavazásának egyik jelöltje lett az Odaadom, a koncerten ezt a dalt is megünnepeljük. Azt nem árulom el, hogyan, de nagyon jó meglepetés lesz" – mondta Paulina.

A cikk elkészülését a Nemzeti Kulturális Alap és a Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Programiroda támogatta.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Varga Zsófia 

Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share