Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Újra a Kobuci színpadán bizonyít Paulina

Paulina első, Rubin című nagylemeze egy évvel ezelőtt jelent meg a Gold Record gondozásában. A korongot akkor a Kobuciban mutatta be élőben közönségének, május kilencedikén pedig újra Óbuda kedvenc szabadtéri koncerthelyszínén lép fel bandájával.
Mindent felbolygató energiákra, szókimondó szövegekre, felejthetetlen hangulatra számíthat a közönség ezen az estén, a repertoárban pedig helyet kapnak a régi nagy kedvencek és a legújabb dalok is. Az estét a Hangfoglaló Induló előadói alprogram 11. évadának egyik támogatott produkcióját jelentő Janet Gruber és zenekara indítja.
"A régiek mellett nagyon sok új dalt hallhat majd a közönség, és kíváncsiak is vagyunk, hogy reagálnak majd ezekre. Mivel a Fonogram közönségszavazásának egyik jelöltje lett az Odaadom, a koncerten ezt a dalt is megünnepeljük. Azt nem árulom el, hogyan, de nagyon jó meglepetés lesz" – mondta Paulina.
A cikk elkészülését a Nemzeti Kulturális Alap és a Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Programiroda támogatta.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Varga Zsófia
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





