Nosztalgikus nyári hangulatban jelentkezik FILO

2025.08.13

FILO Mégegyszer száma azt a mindenki számára ismerős érzést örökíti meg, amikor még egyszer utoljára szeretnénk visszatartani azt, ami éppen múlóban van: egy kapcsolatot, egy évszakot, egy pillanatot. 

"A dal egyszerre személyes, mégis könnyen átélhető, hiszen mindenki búcsúzott már valakitől vagy valamitől. Időtlenül szól arról, milyen nehéz lezárni egy történetet, amikor a szív még kapaszkodik, és jól bizonyítja, hogy a visszafogottságban is nagy érzelmi erő van." -árulta el az előadó.

"Ősszel elindulunk életünk első önálló turnéjára, amit nagyon várunk. Teljesen új műsorral készülünk, és az egész személyes lesz: kis klubokba megyünk, közvetlenül tudunk találkozni és beszélgetni a közönséggel, ami mindig nagyon jó élmény" - tette hozzá még FILO.

A zenekar októberi turnéjának minden állomására más-más vendéggel érkezik:

  • október 3. - Kecskecsmét, Ápoló Klub,
  • október 10. - Debrecen, Víztorony,
  • október 17. - Pécs, Pécsi Est,
  • november 8. - Győr, Bridge Klub.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Varga Zsófia

Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.

Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...

Share