Négyen búcsúztak az X-Faktor első élő show-jában

2025.11.09

Az X-Faktor idei évadának élő szakaszában tizenhárom versenyzőnek kellett bizonyítania a színpadon. Istenes Bence és Puskás-Dallos Peti rabruhában irányította műsort, de a zsűriben Majka és Gáspár Laci sem fogta vissza magát, ment a poénkodás, az élcelődés és néha a parázs vita is.

Az este végére Belano, Nazyra, Varga Imi, Tonix Honix, Patai Anna, Farkas Ancsi, Istenes Márkó, Balla Béla és végül CFL biztosították helyüket a következő fordulóban. A mentorok nem tudtak megegyezni az utolsó továbbjutóról, így a közönség döntése értelmében a CFL csatlakozhatott a sikeres mezőnyhöz.

Ezzel együtt négy tehetség számára véget ért a verseny:

  • Mohácsi Anett,
  • Lilyz
  • Kollár Dea,
  • valamint Lil Davis búcsúzott a show-tól. 

Az egyik legemlékezetesebb pillanatot Belano hozta el saját dalával, a Starboy-jal, ami után Tóth Andi és Majka is elismeréssel beszélt róla - "Ha te nem Magyarországra születsz, világsztár vagy" - hangzott el a zsűriből.

A show tehát elindult, a feszültség és az érzelmek már az első élő adásban az egekbe szöktek. A verseny csak tovább élesedik - jövő szombaton érkezik az X-Faktor 2025 második Élő Show-ja.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Marketing és Kommunikációs Igazgatóság

Megérkezett biankahaidu új kislemeze, a No One's There, amely a zenekar eddigi legletisztultabb megszólalását is jelenti egyben. A dal a korábbi, gazdag hangszerelés helyett kizárólag két gitárra és két énekhangra épül, ezzel a minimalista megközelítéssel a magány témáját állítva a középpontba. A videóklip az intim, személyes jeleneteket a...

Az Európa Könyvkiadó gondozásában jelent meg Sanam Mahloudji Perzsák írása, amely egy Iránból Amerikába menekült család több generáción átívelő történetén keresztül mutatja be a generációs traumák, az identitáskeresés és a kulturális beilleszkedés nehézségeit. A Neset Adrienn fordításában megjelent regény provokatív, nyersen őszinte hangon,...

Share