Negyedjére is visszatér a magyar fővárosba a The Vices

2025.02.17

A britpop, az indie, a pszichedelikus blues és a szörfrock jegyekkel építkező The Vices először 2022-ben a Sziget Fesztiválon játszott Magyarországon. A holland produkció annyira megszerette hazánkat, hogy április 5-én immáron negyedjére térnek vissza hozzánk, ezúttal Before It Might Be Gone albumukat mutatják be a Dürer Kertben. A koncertre már kaphatók a jegyek a livenation.hu oldalon.

"A Before It Might Be Gone nyers és őszinte önreflexió valakitől, aki először találkozik önmagával" – mondta Floris van Luijtelaar énekes, gitáros.

"A koncertek mellett mindig nagyon jól éreztük magunkat Budapesten. Florist kivéve a zenekar és a teljes stáb tetováltatta magát ott. A Szigeten rengetegen jöttek a koncertünkre, és közben több ember is táblát tartott a feje fölé, amin az állt, hogy igyunk velük vodka shotot. A Szimplában volt egy görbe esténk, ahol megtanultunk szriptizelni, a Dürerben pedig a rajongókkal fociztunk. Én még civilben is visszajöttem Budapestre nyaralni." - tette hozzá Simon Bleeker basszusgitáros.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Szabolcs

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share