Június 25-én 18:30-tól különleges koncertnek ad otthont a STENK. Itt ünnepli fennállásának 10. évfordulóját a Blue Cold Jalapeños.
ManGoRise: "Ez a szám egy hosszabb, nagyobb projekt része"

Legutóbb márciusban írtam 4TRESS (Lábadi Ádám) zenei munkásságáról, amikor kijött a kiválóan építkező, hatalmas flow-t adó TESTVÉR számával. Az előadó ezúttal a ManGoRise oldalán tűnt fel, akivel egy ütős verzéjű, pompás bőr alá kúszó dalt raktak össze. Villáminterjú a ManGoRise motorjával, Bartha Ákos Dannonával a Miért várnék track kapcsán:
Mikor, hogyan jött az ötlet, az ihlet ehhez a dalhoz? Milyen volt a közös munka Ádámmal?
Alapvetően az ihlette a Miért várnék-ot, hogy szerettünk volna Ádámmal egy közös dalt. Ez a szám egy hosszabb, nagyobb projekt része, amiben több előadóval szeretnénk az idei évben közös nótákat csinálni. Úgy gondoljuk, hogy tök jó átfedést lehetne létrehozni a közönségeink között, rá tudunk világítani egymás munkásságára.
Ez a dal az első eleme ennek a listánknak, ami szerintem egy dögös, kicsit latin hip-hop nóta, old school alappal, jó énekdallammal. Összejöttünk nálunk a stúdióban, elkezdtünk ötletelni, és nagyon hamar, az első találkozás során megszületett a dal nagyja. Úgy mentünk haza, hogy már bólogattunk a refrénre. Ádámmal a közös munka zseniális volt. Jól ér hozzá a dalokhoz, neki is van otthon stúdiója, így a készre csiszolgatás során tudtuk küldözgetni egymásnak a különböző verziókat.
A klip kapcsán mit tudhatunk? Mennyire volt szigorú, vagy éppen laza a forgatási folyamat?
A klipforgatás rendkívül rugalmas volt. Ádám odajött, ahová kértük, majd egyszerűen csak jól szórakoztunk együtt. Van egy kis werkvideónk is a napról, amiből tökéletesen lejön, hogy milyen volt a közös munkánk.
írta: Hatos Niki
Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.
Ilyen volt a Manifesztáció
Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...





