Lezajlott a 12. Hangfoglaló Induló előadói évad harmadik mentortalálkozója

2026.05.11

Lezajlott a 12. Induló előadói évad harmadik mentortalálkozója. A résztvevő produkciók beszámoltak a pályázati megvalósítás aktuális állásáról, emellett szakmai előadásokon is részt vettek.

Balázs Konrád, a Programiroda munkatársa social media gyorstalpalót tartott az induló előadóknak, míg Molnár Gábor, a Gold Record ügyvezetője a kiadói működésről és az ehhez kapcsolódó alapvető ismeretekről beszélt.

A találkozón jelen volt Cselőtei László, az NKA Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Program Kollégium vezetője, valamint Edelényi Szilvia pályázati referens is.

A cikk elkészülését a Nemzeti Kulturális Alap és a Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Programiroda támogatta.
szerkesztette: Hatos Niki
fotók: Csiki Vivien, Petőfi Kulturális Ügynökség

A 10. születésnapját nemrég Budapest Park-koncerttel ünneplő Follow The Flow új számmal jelentkezett Szívrabló címmel. A dal egy véletlenül újranyitott demóból indult ki, amelyből gyorsan kirajzolódott egy történet egy olyan emberről, aki folyamatosan új impulzusokat keres, de nem tud tartós érzelmi kötődéseket kialakítani. A számban közreműködik...

Share