Levendula Piknik 3.0: újra izgalmas kollaborációk és zenei koncertek a Budapest Parkban

2025.04.14

Június 4-én immáron harmadik alkalommal tér vissza a Parkba Budapest egyik leginnovatívabb összművészeti eseménye, avagy a Levendula Piknik. A program célja, hogy újra összehozza a divat, a zene, a tánc és a vizuális művészetek iránt érdeklődőket, összekösse az eltérő generációkat, és a különböző szcénákból érkezőket.

Az estét Stotz Natália (STOTZ) zártkörű showja nyitja, akit a Willany Leó társulat táncosai, valamint egy nemzetközi színpadon is elismert énekesnő, sosem látott felállásban - kísérnek. A nyilvános ünnepen pedig:

  • Dombeats és barátai,
  • Deva solo szettje,
  • Gyuris akusztikus fellépése töltheti fel a kikapcsolódni vágyókat.

Közösségi élményre, örömzenére, szabad alkotásra vágysz? Akkor már tudod hol a helyed június negyedikén!

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Biczó Andi

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share