Június 20-án egy igazán ígéretes modern rock találkozásnak ad otthont a pécsi Káptalan Kert, ugyanis a három évtizede meghatározó produkciót jelentő Hooligans vendégeként a városban zenél a Down For Whatever.
Három év után visszatér Budapestre Dodie

Az angol énekes-dalszerző, Dodie legutóbb 2022-ben járt Magyarországon. A bensőséges énekstílusú előadó nemrég kiadta I'm Fine! kislemezét, amelyet november 9-én a Dürer Kertben élőben is hallhat a hazai közönség. A dalt Joe Rubel társaságában készítette Dodie, a számhoz kreált videó pedig kreatív partnere, Sammy Paul munkája.
"Az I'm Fine! (magyarul jól vagyok) egy nem túl meggyőző kijelentés. Szarkasztikus és üres, ez a dal egy mentális csata, amely a pánik és a megkönnyebbülés között egyensúlyoz, mielőtt belerohanna valami nyomasztóba." - magyarázta dodie az újdonság kapcsán.
A bulira a jegyek elsőként dodie hivatalos rajongói klubjának tagjai számára lesznek elérhetők június 11-én, 10 órától, míg a teljes körű értékesítés június 13-án, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Kátya
A 10. születésnapját nemrég Budapest Park-koncerttel ünneplő Follow The Flow új számmal jelentkezett Szívrabló címmel. A dal egy véletlenül újranyitott demóból indult ki, amelyből gyorsan kirajzolódott egy történet egy olyan emberről, aki folyamatosan új impulzusokat keres, de nem tud tartós érzelmi kötődéseket kialakítani. A számban közreműködik...
Június 22. és 27. között rendezik meg a VIII. Óbudai Világzenei Hetet a KOBUCI Kertben, amely idén ingyenes nappal és kertmozival is bővül.





