Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Budapestre és Szegedre érkezik az LMT Connection és a Joel Parisien Soul Trio

Közösen lép színpadra Szegeden és Budapesten a kanadai, 1989-ben alakult LMT Connection (Leroy Emmanuel - ének, gitár, Mark Rogers - dob és John Irvine - basszus) és a Joel Parisien Soul Trio. A soul és a funk legendái a hazai közönségnek egy-egy különleges, energikus estét ígérnek.
Joel Parisien korábban a gospel-soul Newworldson frontembereként szerzett hírnevet. Az énekes, billentyűs és producer szólóprojektje, a Joel Parisien Soul Trio modern soul és gospel hangzásokkal dolgozik, miközben megtartja a műfaj klasszikus érzelmi mélységeit. Parisien több alkalommal is együtt dolgozott az LMT Connection-nal.
Május nyolcadikán Szegen, a Rakpart62 szül. Szabadság úszóházban, kilencedikén pedig az OFF Kultur színpadán találkozhat velük a közönség.
A jegyek 5500 -7500 között mozognak.
szerkesztette: Hatos Niki
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.
Az Animal Cannibals kiadta Best of 3. című válogatáslemezét, amely a rapduó több mint 35 éves pályafutásának újabb keresztmetszetét mutatja be. A kiadvány elsősorban a rajongóknak és a gyűjtőknek készült, és öt különböző színű, limitált példányszámú bakelitlemezen jelent meg.





