Az MVM Dome-ban lép fel a Hungária

2025.05.05

Június hatodikán, illetve hetedikén újra elmerühetünk a jampik világában. Fenyő Miklós, Novai Gábor, Dolly és Szikora Róbert ugyanis két estén át az MVM Dome színpadán bizonyít, akik garantáltan mindent megtesznek majd, hogy fergeteges házibulivá varázsolják az ország legnagyobb fedett csarnokát. A Hungária együttes ikonikus tagjai 20 órakor lépnek színpadra és biztosan felcsendülnek majd olyan időtálló slágerek, mint a Hotel Menthol, az Isztambul, a Limbó hintó, valamint a Csókkirály.

A belépők 18.900 és 31.900 HUF között mozognak és elérhetőek a jegy.hu hálózatában.

szerkesztette: Hatos Niki

A 10. születésnapját nemrég Budapest Park-koncerttel ünneplő Follow The Flow új számmal jelentkezett Szívrabló címmel. A dal egy véletlenül újranyitott demóból indult ki, amelyből gyorsan kirajzolódott egy történet egy olyan emberről, aki folyamatosan új impulzusokat keres, de nem tud tartós érzelmi kötődéseket kialakítani. A számban közreműködik...

Share