Június 20-án egy igazán ígéretes modern rock találkozásnak ad otthont a pécsi Káptalan Kert, ugyanis a három évtizede meghatározó produkciót jelentő Hooligans vendégeként a városban zenél a Down For Whatever.
A horvát tengerparton forgatta új klipjét a Wellhello

Alaposan belehúzott a megjelenések számába Fluor Tomi és Diaz. A Wellhello ugyanis az Éjtéltájt, a Hyper Summer, a Taxi és a Fan Fiction után az ötödik dalával jelentkezik, ami a Prosecco címet kapta. A trackhez Temesi Ádám rendezésével készítettek feel-good hangulatú klipet, amit a horvát tengerparton forgattak a srácok.
"A dalban azt a nyári, buli előtti izgalmat szerettük volna elkapni, mikor megy a daydrinking, kezünkben egy prosecco, a levegő meg izzik és egy jó csapattal várjuk, mit hoz az este." – mondták a fiúk a dalról.
"Olyan ez a klip, hogy nézed és egyszerűen mosolyognod kell. Óriási feel good vibe-ok, jó rezgések, iszonyatosan beleszerettünk! A forgatás is zseniális hangulatban telt egy nagyon jó kis társasággal a horvát tengerparton. Ez az egyik kedvencünk az albumról, visszük magunkkal a Budapest Parkos supershow-ra és a nyári koncertekre is." – tette hozzá Fluor a klipről.
TOVÁBBI FRISS KLIPEK A SRÁCOKTÓL:
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Ozorai Sára
A 10. születésnapját nemrég Budapest Park-koncerttel ünneplő Follow The Flow új számmal jelentkezett Szívrabló címmel. A dal egy véletlenül újranyitott demóból indult ki, amelyből gyorsan kirajzolódott egy történet egy olyan emberről, aki folyamatosan új impulzusokat keres, de nem tud tartós érzelmi kötődéseket kialakítani. A számban közreműködik...
Június 22. és 27. között rendezik meg a VIII. Óbudai Világzenei Hetet a KOBUCI Kertben, amely idén ingyenes nappal és kertmozival is bővül.





