Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Visszatér a Left To Die az Analog Music Hallba

A death metal egyik korszakalkotó zenekara legutóbb tavaly augusztusban muzsikált Magyarországon. A Death pályája Chuck Schuldiner 2021-es halálával ért véget, ezt az örökséget ápolja azóta a Left To Die, amelynek legénységét olyanok alkotják, mint Terry Butler - basszusgitár, Rick Rozz - gitár, Matt Harvey - gitár, ének, vagy éppen Gus Rios - dob.
A zenekar idén szeptember 20-án zúz egy velőtrázót a hazai közönségnek, mégpedig az Analog Music Hallban. A koncertre jegyek már kaphatók a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Kátya
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.
Az Animal Cannibals kiadta Best of 3. című válogatáslemezét, amely a rapduó több mint 35 éves pályafutásának újabb keresztmetszetét mutatja be. A kiadvány elsősorban a rajongóknak és a gyűjtőknek készült, és öt különböző színű, limitált példányszámú bakelitlemezen jelent meg.





