Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Valentin-napi hangulatteremtővel jött elő Cserpes Laura

Férjével való kapcsolatáról mesél új számában, a Boldog dal-ban Cserpes Laura. A szerzemény az előadó hamarosan érkező transzgenerációs EP-jének előfutára, amelyben hawaii hangszerén, avagy ukulelén is bizonyít. A track videójában többek között a páros esküvőjéből kaphatunk pillanatokat, felvételeket.
"Az ukulele bájos és őszinte hangzása azonnal megfogott, így egyértelmű volt számomra, hogy egy élő, autentikus megszólalást szeretnék. A hangszerelést Demkó Matyival dolgoztuk ki, és bár eleinte nem akartam én feljátszani az ukulelét, a végeredményt meghallgatva örülök, hogy Matyi bátorított. Az esküvőnkön erre táncoltunk először, igazán megható pillanat volt" – árulta el Laura.
"A közelgő EP-m tulajdonképpen egy transzgenerációs lenyomat, amely az önismereti utamon szerzett tapasztalatokat tükrözi. Az albumon lesznek bátrabb, bevállalósabb felvételek, de olyanok is, amelyek mélyebb, lírai érzelmeket ölelnek fel. Ezek a dalok nemcsak rólam szólnak, hanem egyetemes történetek, amelyeken keresztül a hallgatók saját érzéseikkel is kapcsolatba léphetnek" – tette hozzá még.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Fehér Emma
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





