Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Újra megjelenik Charlie klasszikusa

Rajongod a hazai zenei ereklyéket? Akkor jó hír számodra, hogy február 14-én a Magneoton bakelit formájában újra kiadja Charlie Mindenki valakié lemezét. Az idén harminc éves album a 90-es években több mint 100 000 példányszámban fogyott, ezzel elérve a platinalemez minősítést és az év legjobb rockalbuma lett sok más érdem mellett. A lemezen olyan felvételek csendülnek fel az összetéveszthetetlen hangú énekestől, mint a jazz és blues alapokon nyugvó címadó dal, a mélyen vallomásos közönségkedvenc, az Az légy, aki vagy, a csibészes, fúvósokkal telített Hé, nővér vagy a Generál egyik legsikeresebb dala, a Zenegép, mely egyben tisztelgés is Charlie egykori zenekarában töltött évei előtt. A Mindenki valakié korong szerzői a V' Moto-Rock legendás alakja, Lerch István és a Liszt Ferenc-díjas jazzgitáros és zeneszerző, László Attila.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Fehér Emma
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.
Az Animal Cannibals kiadta Best of 3. című válogatáslemezét, amely a rapduó több mint 35 éves pályafutásának újabb keresztmetszetét mutatja be. A kiadvány elsősorban a rajongóknak és a gyűjtőknek készült, és öt különböző színű, limitált példányszámú bakelitlemezen jelent meg.





