Tavasszal mutatja be második nagylemezét Nagy Bogi

2025.12.07

2026 tavaszán érkezik Nagy Bogi második nagylemeze, amelyet egy országos klubturné keretében mutat be a közönségnek. A friss anyag első előhírnöke már tegnap délután felcsendült, hiszen debütált az albumot beharangozó EP, amely ízelítőt ad abból a hangulatból, amely a februárban érkező teljes albumot is meghatározza majd.

A turné hivatalosan márciusban indul, és olyan helyszíneket érint, mint a szegedi Jate Klub, a soproni Búgócsiga, a győri Bridge Klub, a gyöngyösi Start Műhely, valamint a budapesti Akvárium Klub. A sorozat intimebb atmoszférájú klubtereiben Bogi élőben is megmutatja, milyen irányba fejlődött a hangzásvilága az elmúlt években - a rajongók pedig közelről élhetik át az új dalok lendületét.

A jegyértékesítés december 8-án, hétfőn délben indul, amihez ráadásul egy 24 órán át érvényes early bird kedvezmény is társul. A limitált befogadóképességű helyszínek miatt érdemes időben lecsapni a belépőkre, hiszen Bogi klubturnéi korábban is gyorsan teltházasak lettek. 

A turné konkrét állomásai:

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Varga Zsófia

Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share