Ősszel Budapesten lép fel a GHØSTKID

2026.06.24

Október 13-án ismét Budapesten lép fel a GHØSTKID, a német metalcsapat az Analog Music Hallban ad koncertet.

A zenekar legutóbb a 2024-ben megjelent HOLLYWOOD SUICIDE album megjelenését követően járt Magyarországon, amikor budapesti lemezbemutató koncertet is adott.  A két albummal rendelkező GHØSTKID 2024-ben több mint 110 koncertet adott, első amerikai turnéján a Black Veil Brides előzenekaraként lépett fel, Európában pedig a Blind Channel vendége volt, emellett első önálló európai turnéját is lebonyolította. 2025-ben az Of Mice & Men európai turnéjához csatlakozott.

A zenekar frontembere Sebastian "Sushi" Biesler, aki korábban az Eskimo Callboy (ma Electric Callboy) énekese volt. Mellette Jappo Van Glory és Chris Canterbury gitározik, Stanislaw Czywil basszusgitáron, Steve Joakim pedig dobon játszik.

A jegyértékesítés június 24-én 11 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Kátya

A Füred Art Week három éve indult el azzal a céllal, hogy a nyári Balaton-parti szezonban is összegyűjtse a hazai galériákat és aukciósházakat egy közös művészeti vásárra. A rendezvény azóta stabil szereplője lett a magyar műtárgypiac nyári kínálatának, és a szakma egyik fontos találkozópontjává vált.

Előjegyezhető Szepes Mária egyik különleges válogatáskötete, a Mágiák Könyve 1, amely a szerző hermetikus szemléletű tanításait gyűjti egybe. A kiadvány a mindennapi élet kérdéseit, a belső fejlődés útjait és a szimbolikus gondolkodás rendszereit kapcsolja össze.

Share