Mocskos drill alapra építkezett BLR

2025.04.23

A Follow The Flow  április elején szállította le új érája első elemét, a Valahányszor dalt, amelyhez a Cybertronic Media rendezésével modern videoklipet pattintottak. A számot rövidesen két újabb szerzemény követi, amelyeket a trió első idei Budapest Parkos koncertjén, május 30-án élőben is hallhat a nagyérdemű.

Hogy a rajongók addig se unatkozzanak, BLR szóló anyaggal jelentkezett a napokban, amely egy elektronikus drill alapú (Somogyvári Dani), poszt-szakítós dal Üresek az esték címmel. A megjelenés egy hosszú kapcsolat utáni kiüresedésről szól, amikor az ember egyedül marad, és rádöbben a dolog véglegességére. A track képi megtámasztását ezúttal is a Cybertronic Media kreálta.

"A női karakterek szimbolikus szerepet kapnak: az egyik térben démonikus alakok láncolnak le, míg a másikban Tajthy Hanna testesíti meg a pozitív női energiát, aki a konditeremben vezeti le a feszültséget, amíg én kibeszélem magamból. Életem legbetegebb videóklipje lett ez!" – foglalta össze BLR.

"2025-ben a szóló karrieremben is nagyobb aktivitást szeretnék mutatni Ennek az első pillére az "Üresek az esték", amelyet számos megjelenés és feat követ még idén, ha lecsengett a nyári Follow The Flow szezon. Készüljetek!" – tette hozzá a rapper.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Ozorai Sára

Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share