Új kislemezdalt adott ki fllozz, a duna című szerzeményhez videóklip készült. A produceri munkában ezúttal is Varga Tamás Wata működött közre, a klipet pedig Lippai Balázs rendezte.
Mégis lesz Győrben Az Őrült Nők Ketrece

Április 26-án a szegedi Pick Aréna, május 18-án pedig a Veszprém Aréna fogadja Az Őrült Nők Ketrece című előadás búcsúturnéját. Korábban úgy tűnt, hogy a győri állomás kimarad ebből a sorozatból, ám mostanra kiderült, hogy mégis mennek Győrbe Az Őrült Nők.
"Némi vargabetűvel mégiscsak megérkezik Az Őrült Nők Ketrece Győrbe, szeptember 20-án az Audi Arénába. Szeretettel várunk mindenkit és akkor így mindenki legyen boldog és szeressük egymást" – jelentette be Alföldi Róbert, a kultikus darab rendezője.
A közönségnek a győri előadás előtt is alkalma lesz – korlátozott számban, külön jegy vásárlásával - egy Meet & Greet keretében találkozni a szereplőkkel, betekinteni a kulisszák mögé. A kultikus darabot végül október 4-én 14:30-as, illetve 20:00-as kezdéssel a budapesti Papp László Sportarénában láthatjuk utoljára.
Az előadás szereposztása:
Albin, Zaza: Stohl András
Georges: Hevér Gábor
Jean-Michel: Kovács Máté
Jacob: Fehér Tibor, Józan László
Aristide Bouteille: Friedenthal Zoltán, Marton Róbert, Mihályfi Balázs
Jacqueline: Parti Nóra, Tornyi Ildikó
Anne: Kiss-Fodor Boglárka, Hartai Petra
Marie: Csarnóy Zsuzsanna, Söptei Andrea
Francis: Ivanics Tamás, Nyomárkay Zsigmond
Rendező: Alföldi Róbert
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Vető Viktória
Az Európa Könyvkiadó gondozásában jelent meg Sanam Mahloudji Perzsák írása, amely egy Iránból Amerikába menekült család több generáción átívelő történetén keresztül mutatja be a generációs traumák, az identitáskeresés és a kulturális beilleszkedés nehézségeit. A Neset Adrienn fordításában megjelent regény provokatív, nyersen őszinte hangon,...
A 2025/26-os évadot 100,45 százalékos látogatottsággal zárta a Nemzeti Színház, négy játszóhelyén 120 747 nézőt fogadott, míg tájelőadásait és külföldi turnéit további közel 15 ezren látták. Az évadzáró társulati ülésen Vidnyánszky Attila vezérigazgató értékelte az évadot, és átadták a társulat elismeréseit.





