Májusban megrendezésre kerül a Fergeteg Party-Aréna

2025.04.09

Az ország legnagyobb házibuliját jelentő, az öt órán át tartó Fergeteg Party-Aréna a 80-as, 90-es és 2000-es évek legnagyobb slágereivel, külföldi világsztárokkal és hazai kedvencekkel várja a retro zene szerelmeseit.

DJ Dominique (Várkonyi Attila) több évtizedes zenei és rádiós pályafutása alatt azon is dolgozik, hogy a minden idők legnagyobb slágerei életben maradjanak és generációkon átívelve minden korosztálynak örömet szerezzenek. Idén egy olyan show-val kápráztatja el a retro zenei kedvelőit, amilyenre még nem volt példa Magyarországon. Három évtized felejthetetlen örökzöldjeit öt külföldi világsztár és tucatnyi népszerű magyar előadó eleveníti fel a közönségnek egy életre szóló élményt jelentő party keretében. Az eseményre május tizedikén, szombaton kerül sor a Budapest Arénában.

Íme a nemzetközi fellépők:

  • Kim Wilde,
  • az Ace of Base,
  • a Las Ketchup, 
  • Francesco Napoli,
  • a NO MERCY.

A hazai produkciók közül pedig ott lesz:

  • Zoltán Erika,
  • Soltész Rezső,
  • Dobrády Ákos (TNT),
  • Novay Gábor (Hungária),
  • Végvári Ádám (Neoton),
  • a HAPPY GANG,
  • St. Martin,
  • Marcellina,
  • az AD STUDIO és további meglepetés vendégek.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Zentai Olga

Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.

Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...

Share