Június 25-én 18:30-tól különleges koncertnek ad otthont a STENK. Itt ünnepli fennállásának 10. évfordulóját a Blue Cold Jalapeños.
Josh Smith az Analog Music Hallban bizonyít

Több mint hat év után triójával (Travis Carlton - basszusgitár, Gene Lake - dob) tér vissza Budapestre Josh Smith. Az amerikai blues gitáros a pandémia óta először indul szólóturnéra. Smith az utóbbi években Joe Bonamassa zenekarában játszik, illetve producerként is számos tehetséges zenészt segít. Josh Smith legutóbbi stúdiólemeze 2022-ben jelent meg Bird Of Passage címmel, de már készülnek az új dalok - ezek közül elsőként a No Blues Left To Give című kislemez érkezett meg még márciusban.
Június 14-én, szombaton este 20 órától az Analog Music Hall színpadán láthatjuk újra a kiváló muzsikust és zenekarát. A budapesti koncertre a belépők a Tixa felületén vásárolhatók elővételben.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Csillag Zoltán
Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.
Ilyen volt a Manifesztáció
Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...





