Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Indul a nyár az A38-on: MOVA, Iceboyz és Kieza a tetőteraszon

Május hetedikén érdemes az A38 felé venni az irányt, ahol a friss hangzású, sodró dallamú és érzelmes szövegvilágú MOVA, a műfaji határokat nem ismerő Iceboyz és a modern elektronikát alternatív elemekkel vegyítő Kieza lépnek színpadra.
"Aki velünk tart, három nagyon jó koncertet kap egy este, szóval ez már önmagában jó üzlet. Mi rengeteg olyan extrával készülünk, ami miatt érdemes lesz eljönni, lesznek szuper vendégek és egyéb meglepetések, és az Iceboyz billentyűs-dalszerzőjével, Szabival közös dalunk is itt hallható majd élőben először. Biztos, hogy jó hangulatú este lesz, mi nagyon várjuk" – mondta Kovács Miki, azaz MOVA.
A jegyek 3500 és 4500 HUF között mozognak. Az elővételes beugrók elérhetők a tixa hálózatában.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Varga Zsófia
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.
Az Animal Cannibals kiadta Best of 3. című válogatáslemezét, amely a rapduó több mint 35 éves pályafutásának újabb keresztmetszetét mutatja be. A kiadvány elsősorban a rajongóknak és a gyűjtőknek készült, és öt különböző színű, limitált példányszámú bakelitlemezen jelent meg.





