Idén is lesz ALDI a Szigeten

2026.03.24

Az ALDI Magyarország idén is kitelepül a Sziget Fesztiválra - immáron kilencedik alkalommal. 2026-ban nagyobb Grill Zóna és a megszokott bolti árak várják a fesztiválozókat.

A pop-up bolt a csónakház melletti részen nyit, és hozza a jól bevált formulát: friss pékáruval, napi szinten érkező zöldségekkel, gyümölcsökkel, hűtött termékekkel, snackekkel és alap higiéniai cuccokkal. Az ALDI a növekvő érdeklődésre reagálva 20%-kal bővíti a grill zóna kapacitását: több sütővel, több szakáccsal, gyorsabb kiszolgálással, így amit boltban megveszel grilltermékként, azt helyben, ingyen megsütik neked. Start minden nap 11:00 órától.

"Nagy öröm számunkra, hogy a hagyomány idén sem szakad meg, és ismét százezrek szórakozhatnak a Szigeten. Az ALDI ezúttal is örömmel csatlakozik a fesztivál line-upjához, és a megszokott bolti árakon, gyors kiszolgálással biztosít pénztárcabarát bevásárlási és étkezési lehetőséget a nulladik naptól a rendezvény teljes időtartama alatt" - mondta Bernhard Haider, az ALDI Magyarország Élelmiszer Bt. országos ügyvezető igazgatója.

"Az ALDI akkor érkezett a Szigetre, mielőtt visszavonultam az aktív szervezésből, de már abban a rövid időben is egyértelművé vált, hogy egy népszerű, hiánypótló szolgáltatással jelentek meg a fesztiválon" - mondta Gerendai Károly, aki idén újra kezébe vette a Sziget irányítását. "Az elmúlt években látogatóként minden alkalommal kint voltam a fesztiválon, és láttam, hogy hatalmas az érdeklődés az ALDI - egyre fejlődő - szolgáltatásai iránt. A Sziget nemzetközi szinten is egyedien sokszínű gasztronómiai felhozatalát az ALDI egy olyan kínálattal egészíti ki, amely ma már a fesztiválváros szerves részévé vált, és jelentősen hozzájárul ahhoz a komplex vendégélményhez, ami a Sziget egyik legfontosabb védjegye" - tette hozzá a Sziget alapító.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Vető Viktória

Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share