Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Érzelmi árapályokkal érkezik Budapestre a TENDER

Van az a fajta elektronikus indie, ami egyszerre simogat és üt gyomorszájon - na, ebben a TENDER nagyon otthon van. A brit duó október 14-én visszatér Budapestre, és a Turbina Kulturális Központba hozza el a friss, nyári megjelenésű Where The Waves Break albumuk dalait.
Az est különlegessége, hogy a koncert már egyértelműen az új korszak köré épül: a lemez az érzelmi szélsőségek közti billegést, a nyugalom és káosz határán táncoló állapotot járja körül. A frissen kiadott Heavy is ezt a vonalat erősíti - egyszerre melankolikus és feszülten lüktető, mintha a belső bizonytalanságot egy neonfényes klub közepére dobnák ki.
A zenéket saját otthonaikban, Anglia déli partjánál írták és producerelték, de az igazi erejük élőben jön át: a fojtott érzelmekből felépített refrénekkel, a pulzáló elektronikákkal és azzal a sötét romantikával, amitől az ember egyszerre akar táncolni és eltűnni a tömegben.
A TENDER utoljára 2019-ben járt Budapesten - most pedig végre újra együtt sodródhatunk velük.
A koncertre a jegyértékesítés február 9-én, 11 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalon.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Kátya
fotó: Natalie Dodd
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.




