Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Első önálló magyarországi koncertjére érkezik a Budapest Parkba Marc Rebillet

Holnap (március tizennegyedikén, pénteken) 10:00 órakor indul Marc Rebillet augusztus 27-én megrendezésre kerülő koncertjének jegyértékesítése. A sokoldalú művész: színész, zenész, zeneszerző, humorista, filozófus a Budapest Parkban ad egész estés műsort. Az egy szál alsónadrágban színpadra lépő előadó azt mondja, semmit sem kell komolyan venni, amit mond. A funk, a soul, a hip hop és a house elemeit vegyítő Rebillet olyan hírességekkel zenélt együtt korábban, mint Erykah Badu, Reggie Watts vagy Flying Lotus.
Tavaly őrült produkciójával már meghódította a hazai közönséget a Szigeten, idén augusztusban pedig a Parkban repetázhat a nagyérdemű.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Biczó Andrea
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.
Az Animal Cannibals kiadta Best of 3. című válogatáslemezét, amely a rapduó több mint 35 éves pályafutásának újabb keresztmetszetét mutatja be. A kiadvány elsősorban a rajongóknak és a gyűjtőknek készült, és öt különböző színű, limitált példányszámú bakelitlemezen jelent meg.





