Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Első önálló hazai koncertjére érkezik a Budapest Parkba a Biffy Clyro

A háromszoros UK #1 albumot jegyző skót rockzenekar, avagy a Biffy Clyro (Simon Neil, James és Ben Johnston) június 11-én először lép fel önálló koncerten Magyarországon. Az immáron harminc éve aktív banda a Budapest Parkban mutatja meg, hogy mitől olyan világraszóló élmény a koncertjük és hogyan tudnak hosszú ideje a brit rock szcéna élvonalában maradni.
Az alternatív, progresszív rockszíntérből hamar a legnagyobb fesztiválok és stadionok színpadáig jutó produckió kezdetben Skrewfish néven alkotott. A nagy áttörést a 2007-ben megjelent Puzzle című nagylemez hozta meg számukra, jelenleg kilenc stúdióalbummal büszkélkednek. Pályájuk során bezsebelték az összes fontosabb brit zenei díjat, ráadásul nem is csak egyszer: négy NME Awards, öt Kerrang! Awards és két Q Awards boldog nyertesei. Emellett háromszor jelölést kaptak az Egyesült Királyság egyik legrangosabb zenei díjátadóján, a BRIT Awardson, valamint esélyesnek bizonyultak a szintén kiemelt jelentősséggel bíró Mercury Prize-ra is.
A Biffy Clyro csapata korábban már meghódította a hazai fesztiválközönséget, többek közt a Sziget nagyszínpadán találkozhattunk velük.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Biczó Andi
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





