Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Egy korszakot zár le a Point Break

A 2010 óta aktív, stoner, alternatív, progresszív és grunge hatásokkal építkező The Royal Freak Out alapító-basszusgitárosa, Ábris Spanyolországba költözik, így a Point Break tulajdonképpen búcsúdalként is felfogható. A dinamikus hangszerelésű szám mély érzelmi töltettel rendelkezik, amelyről a másik alapító, Farkas Balázs frontember így mesélt:
"Kicsit még most is nehéz elhinni, hogy lezárjuk az elmúlt közel másfél évtizedet, de azt hiszem, tudni kell, meddig lehet dacolni a változásokkal, és mi az a pont, amikor el kell engedni valamit. Ez a dal a mi elengedésünk, a hattyúdalunk, ha úgy tetszik – szerintem az eddigi egyik legfílingesebb RFO dal."
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Corner Art Management
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





