Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
Best Of anyagot jelent az első TNT-vinyl

A Magneoton kiadó gondozásában megjelent az immáron harminc esztendős TNT első bakelitlemeze, amely a produkció ikonikus slágereit fogja egy csokorba. A tíz dalos hanghordozó olyan ismert számokat tartalmaz, mint a Titkos üzenet, a Nem jön álom a szememre, a Bolond, aki sír és a Kicsi Gesztenye.
"Mi úgy nőttünk fel a testvéremmel, hogy a kedvenc előadóinkat bakeliten hallgattuk. Az első külföldi lemezünket, az Alphaville Forever Young albumát, vagy magyarok közül az R-GO-t, Eddát, akárcsak a minden háztartásban előforduló Neoton-, Omega- és Hungária-korongokat. A mai napig szinte hallom ahogy elindul a tű a lemezen, azzal a jellegzetes ropogó hanggal, és felébreszti bennem a fiatalkori zenei élményeket. Nagyszerű érzés, hogy most a mi dalaink is megjelennek ezen a legendás hanghordozón." - árulta el Dobrády Ákos.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Fehér Emma
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





