Best Of anyagot jelent az első TNT-vinyl

2025.03.31

A Magneoton kiadó gondozásában megjelent az immáron harminc esztendős TNT első bakelitlemeze, amely a produkció ikonikus slágereit fogja egy csokorba. A tíz dalos hanghordozó olyan ismert számokat tartalmaz, mint a Titkos üzenet, a Nem jön álom a szememre, a Bolond, aki sír és a Kicsi Gesztenye.

"Mi úgy nőttünk fel a testvéremmel, hogy a kedvenc előadóinkat bakeliten hallgattuk. Az első külföldi lemezünket, az Alphaville Forever Young albumát, vagy magyarok közül az R-GO-t, Eddát, akárcsak a minden háztartásban előforduló Neoton-, Omega- és Hungária-korongokat. A mai napig szinte hallom ahogy elindul a tű a lemezen, azzal a jellegzetes ropogó hanggal, és felébreszti bennem a fiatalkori zenei élményeket. Nagyszerű érzés, hogy most a mi dalaink is megjelennek ezen a legendás hanghordozón." - árulta el Dobrády Ákos.

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Fehér Emma

Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.

Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.

Share