A Molchat Doma a Barba Negrába hozza el fagyos dallamait

2025.04.15

Eddigi legnagyobb magyarországi koncertjére készül a fagyos és misztikus poszt-punk, new wave és szintipop dalokkal építkező, 2020-ban betörő Molchat Doma. A banda június 26-án hűt le minket zenéjével a Barba Negrában.

A zenekart Egor Shkutko (ének), Roman Komogortsev (gitár, szintetizátor, dobgép), valamint Pavel Kozlov (basszusgitár, szintetizátor) alkotják. Zenéjükre hatottak a Peresztrojka-korszak olyan orosz formációi, mint a Kino, a poszt-punk és a szintipop olyan alap előadói, mint a The Cure, a Siouxsie and the Banshees, a Depeche Mode vagy a Human League.

A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet április 15-én, 11 órától, míg a teljes körű értékesítés április 16-án, 11 órától indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon. 

szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Nagy Kátya 

Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.

Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...

Share