Június 25-én 18:30-tól különleges koncertnek ad otthont a STENK. Itt ünnepli fennállásának 10. évfordulóját a Blue Cold Jalapeños.
A Honeybeast a Budapest Parkba is elviszi a Cinematripet

A Honeybeast egyedülálló látványvilágú koncertshow-ja, a Cinematrip augusztus 28-án a Budapest Park színpadán várja a közönséget.
"A színpad teljes hátsó részét félkörívben kitöltő vetítést terveztünk olyan 3D-s hatást teremtve, amelynek mi, a színpadon zenélő zenekar is része vagyunk. Olyan valós és képzeletbeli helyszíneket jelenítünk meg, amelyek feltűnnek a Honeybeast-dalokban" – mondta el Tarján Zsófi, a zenekar énekese.
A Cinematrip tehát olyan utazást ígér, amely minden érzékszervünkre egyszerre hat: életre kelnek és csodás helyszínekre visznek minket a Honeybeast-dalok szereplői, akiknek magányaikban, szerelmeikben, félelmeikben és örömeikben olyan gyakran magunkra ismerünk, hogy együtt járjuk be közös élményeink univerzumait a római Colosseumtól az erdélyi viskóig, Portugáliától egészen az Androméda-köd spirálgalaxisáig.
A Honeybeast vendége a 60-as évek angolszász folkzenéjének világát a britpoppal, az americanát a 70-es évek undergroundjával vegyítő The Roving Chess Club lesz.
sajtóanyag forrás: Varga Zsófia
Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.
Ilyen volt a Manifesztáció
Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...





