Két új videoklipet mutat be Klajkó Szandra júniusban, Szent Iván éjjelén, majd július 4-én a Szandra & The Ghost produkció negyedik alkalommal lép fel a Budapest Parkban, a 2000-es évek fesztiválján.
A BOK Csarnokba érkezik a Gustav Klimt: The Immersive Experience kiállítás

Minden idők egyik legnagyobb hatású, 163 éve született festőjének világába pillanthatnak be az érdeklődők május 19-től a BOK Csarnokban. Gustav Klimt már életében is a közönség kedvence volt, most pedig a Z- generációs tiktokerek éppúgy rajonganak érte, mint a bécsi Belvedere múzeum kifinomult látogatói.
Gustav Klimt: The Immersive Experience című interaktív kiállítás a legmodernebb technika segítségével vezet be a festőóriás elméjébe és művészetébe. A 2000 négyzetméteres kiállítótéren gigantikus virtuális világ eleveníti fel a legfontosabb műveket, valamint Klimt izgalmas életútját egészen októberig. A tárlat egyik leglátványosabb eleme egy arany alagút lesz, amely egészen biztosan fotózásra csábít majd.
A kiállítást ugyanaz a csapat hozza el Budapestre, amely korábban a Van Gogh és Monet produkciókat is bemutatta hazánkban. A cél továbbra is az, hogy a látogatók szórakoztató, látványos és edukatív, 21. századi módon, VR-élmény segítségével találkozhassanak Klimt világával.
szerkesztette: Hatos Niki
forrás: Molnár Ágnes
Közös dallal jelentkezett a Pavilon és a Bohemian Betyars. A Nem tisztul című szerzemény a mérgező párkapcsolatok dinamikáját dolgozza fel, az alternatív folk, a rap és a punk elemeit balkáni hangulatú hangszereléssel ötvözve.
Kolorblind új kislemezzel tért vissza, megjelent az Abszolút Népszínház, amelyhez videóklip is készült. Az előadó legutóbbi, Lucia című debütáló stúdióalbuma óta több dal is jelentős közönségsikert aratott, köztük a Miből lettél gazdag? és az Én is félek, amelyek több tízezres hallgatottságot értek el.





