Június 25-én 18:30-tól különleges koncertnek ad otthont a STENK. Itt ünnepli fennállásának 10. évfordulóját a Blue Cold Jalapeños.
22 év után újra együtt a V-Tech. Irány az MVM Dome!

Huszonkét év után újra színpadon a V-Tech, és nem aprózzák el: 2026. április 4-én az MVM Dome-ban adnak monumentális koncertet. Nem nosztalgiahajózás lesz, hanem nagyszabású visszatérés modern hangzással, friss látvánnyal és olyan vendégekkel, akik valamilyen módon végigkísérték a duó történetét.
A show-t Szente Vajk rendezi, aki szimfonikus zenekarral, táncosokkal, vokalistákkal és komoly vizuális arzenállal épít komplett élményt a jól ismert slágerek köré. A cél: egy olyan este, ami tényleg nyomot hagy.
Ha valaha kötődtél a V-Tech zenéjéhez, akkor ez az a koncert, amit nem érdemes kihagynod!
szerkesztette: Hatos Niki
Az Of Mice & Men törölte a teljes európai turnéját, így a budapesti, július 29-re meghirdetett Dürer Kertes koncert is elmarad. A zenekar tavalyi lemezével készült a kontinensre, a turné azonban szervezési okok miatt meghiúsult, így a fellépéssorozat teljes egészében lekerült a naptárról.
Ilyen volt a Manifesztáció
Roxie Nafousi Manifesztáció könyve hosszú ideje beszédtéma az önfejlesztés világában. Sokáig én magam is csak távolról figyeltem ezt a narancssárga, sokak által dicsért művet. Számomra hosszú évek óta tudatos döntés, hogy megvárom, míg alábbhagy a hype az adott produkciót illetően, mert jobban szeretek akkor találkozni egy alkotással (legyen az...




